Mieszanka keksowa 250g Bakalland X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 194830_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mix egzotycznych owoców skomponowanych w odpowiednich proporcach, aby nadać słodyczy domowym wypiekom. Różnorodność barw sprawi, że wypiek będzie wyglądał smakowicie
Parametry produktu
| Rodzaj | Rodzynki, Skórka pomarańczowa, Papaja, Daktyle, Ananasy |
|---|---|
| Typ | Mieszanka |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rodzynki sułtańskie 40% (rodzynki 99,5%, olej bawełniany i/lub słonecznikowy), skórka pomarańczowa kandyzowana 30% (skórka pomarańczowa 49%, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: dwutlenek siarki); daktyle krojone 15% (daktyle 98%, maka ryżowa), papaja kandyzowana 10% (papaja 62%, cukier); ananas kandyzowany 5% (ananas 51%, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 65 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 74 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 319 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 319 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1354 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1354 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 65 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: