Mięso Tuszka kurczaka bez podrobów Sielski (z wagi) 2kg
Wystaw opinię o produkcie
Kurczak Sielski to mieszkaniec polskiego gospodarstwa. Antybiotyki są mu obce, za to do woli zajada się swoimi ulubionymi zbożami, w tym kukurydzą, której zawdzięcza delikatnie złotawą barwę. Nigdzie się nie spieszy, więc może rosnąć wolniej niż nasze zwykłe kurczaki. Oto właśnie Kurczak Sielski! 100% z polskich gospodarstw. Pasza roślinna bez surowców GMO z dodatkiem składników mineralnych i witamin 5 polskich zbóż - kukurydza, pszenica, pszenżyto, jęczmień, owies plus marchew. Rośnie wolniej niż zwykły kurczak - ponad 30% WOLNIEJ niż standardowy kurczak.
Tuszka kurczaka z szyją, bez podrobów, o dobrze ukształtowanej piersi i umięśnionych nogach, uformowana, zapakowana próżniowo, umieszczona w tacce kartonowej, owinięta banderolą. Upierzenie usunięte z całej powierzchni. Barwa skóry kremowa z odcieniem żółtym, z dopuszczalnymi delikatnymi przebarwieniami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 20676607
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kurczak Sielski to mieszkaniec polskiego gospodarstwa. Antybiotyki są mu obce, za to do woli zajada się swoimi ulubionymi zbożami, w tym kukurydzą, której zawdzięcza delikatnie złotawą barwę. Nigdzie się nie spieszy, więc może rosnąć wolniej niż nasze zwykłe kurczaki. Oto właśnie Kurczak Sielski! 100% z polskich gospodarstw. Pasza roślinna bez surowców GMO z dodatkiem składników mineralnych i witamin 5 polskich zbóż - kukurydza, pszenica, pszenżyto, jęczmień, owies plus marchew. Rośnie wolniej niż zwykły kurczak - ponad 30% WOLNIEJ niż standardowy kurczak.
Tuszka kurczaka z szyją, bez podrobów, o dobrze ukształtowanej piersi i umięśnionych nogach, uformowana, zapakowana próżniowo, umieszczona w tacce kartonowej, owinięta banderolą. Upierzenie usunięte z całej powierzchni. Barwa skóry kremowa z odcieniem żółtym, z dopuszczalnymi delikatnymi przebarwieniami.
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Tuszka |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Tuszka Kurczaka Klasy A bez podrobów |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SuperDrob S.A. Oddział Karczew Ulica i numer: Armii Krajowej 80 Kod pocztowy i miasto: 05-480 Karczew PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce cieplnej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: