Miara Tylon 5 m x 19 mm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 941193
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Powłoka wstęgi Tylon™ zapewnia doskonałą ochronę podziałki pomiarowej przedłużając znacznie jej żywotność.
Centralne usytuowanie cyfr na podziałkach pomiarowych eliminuje błędy odczytu.
Ergonomicza antypoślizgowa obudowa bimateriałowa z trwałego tworzywa.
Blokada i automatyczne zwijanie, posiada zaczep do paska.
Zaczep mierniczy na taśmie umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny.
Klasa dokładności: II
Parametry produktu
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | 1 mm |
| Szerokość taśmy | 1,9 cm |
| Długość taśmy | 5 m |
| Rodzina kolorów | Żółty, Czarny |
| Materiał wykonania | Stal, tworzywo sztuczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stanley black decker sp. z o. o. ulica i numer: prosta 68 kod pocztowy i miasto: 00-838 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Miara tylon 5 m x 19 mm |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: