Mexx Poduszka klasyczna biała
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 54085
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Klasyczna poduszka
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | Pokrycie zewnętrzne: 65% polyester and 35% viscose, pokrycie wewnętrzne: 100% cotton |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | Pianka memory |
| Waga wypełnienia | 1,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mexx fashion b.v. ulica i numer: james wattlaan 7 kod pocztowy i miasto: 5151 dp drunen nl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 60 - 43 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces łagodny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Nie suszyć w suszarce bębnowej. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: