'Metaxa Grande Fine, napój spirytusowy 40% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 706754_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
METAXA Grande Fine zwraca na siebie uwagę dzięki oryginalnej butelce, inspirowanej grecką ceramiką z wyspy Rodos. Zamknięty w niej ciemno-bursztynowy trunek to niezwykła kompozycja destylatów, leżakujących nawet 15 lat. METAXA Grande Fine w smaku wyróżnia się wyjątkową gładkością i łagodnością, połączoną z lekką nutą wanilii.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy owocowa (eau-de-vie de fruits) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Lekki |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: