Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 861334
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Merci Jogurtowo-owocowe 250g to cztery rodzaje czekoladek z nadzieniem śmietankowo-owocowym. Jogurtowo–truskawkowa, słodki smak truskawek w łagodnym kremie jogurtowym, oblany mleczną czekoladą. Jogurtowo–jagodowa, mleczna czekolada z intensywnie owocowym nadzieniem jagodowo-jogurtowym. Jogurtowo–malinowa, delikatnie mleczna czekolada z nadzieniem o smaku malinowo-jogurtowym. Jogurtowo – wiśniowa, mleczna czekolada z pysznym nadzieniem o smaku wiśniowo-jogurtowym.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Owocowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, jogurt w proszku (z mleka) (4,4 %), pełnotłuste mleko w proszku, maślanka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), maltodekstryna, zagęszczony przecier truskawkowy, aromaty, emulgator: lecytyny (z soi), zagęszczony przecier malinowy, zagęszczony przecier wiśniowy, zagęszczony przecier jagodowy, kwas: kwas cytrynowy. czekolada: masa kakaowa minimum 32 %. może zawierać także orzechy laskowe, migdały, orzeszki ziemne, inne orzechy i jaja. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 578 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2407 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38,2 g |
| Cukry | 49,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 51,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: