Men Expert DEO Carbon Protect roll on 50ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 56997_wielopak_6
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Aplikacja | Kulka |
|---|---|
| Pojemność/waga | 50 ml |
| Zapach | Neutralny |
| Skład | AQUA / WATER, ALUMINUM CHLORO- HYDRATE, DIMETHICONE, C14-22 ALCOHOLS, PERLITE, STEARETH-100/ PEG-136/HDI COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, LIMONENE, ZINC PCA, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL |
| Hypoalergiczny | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 0,2 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 294 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Wysokość warstwy palety | 13,4 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 252 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: