Melvit Trendy Lunch Ryż parboiled, vermicelli, groszek, marchew bazylia 4x80g
Wystaw opinię o produkcie
Trendy Lunch Mieszanka ryż parboiled, vermicelli, groszek, marchew bazylia 4x80g.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 695511
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Trendy Lunch Mieszanka ryż parboiled, vermicelli, groszek, marchew bazylia 4x80g
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami |
|---|---|
| Typ | Parboiled |
| Zawartość netto | 320 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszona zielony groszek 4%, suszona marchew 4%, bazylia 1% |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1470 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: