Melvit Trendy Lunch Mieszanka pęczak, bulgur, soczewica 4x100g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 564005_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Trendy Lunch to produkt powstały z myślą o osobach, które cenią nowe smaki i lubią odkrywać nowe połączenia, a jednocześnie żyją zdrowo, w harmonii z naturą. Mieszanka Trendy Lunch z soczewicą to połączenie zbóż bogatych w cenne wartości odżywcze, witaminy, białko i błonnik. Mieszanka jest świetnym dodatkiem do dań mięsnych, rybnych, ale równie dobrze smakuje z dodatkiem samych przypraw.
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 50% pęczak jęczmienny 30% bulgur z pszenicy durum 20% soczewica zielona |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 326 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1378 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: