Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 71280_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Soczewica zielona zawiera dużo białka, które może być alternatywą dla białka pochodzenia zwierzęcego. Jest bogatym źródłem ważnego dla serca potasu oraz potrzebnego w ciąży kwasu foliowego. Zawiera witaminy z grupy B, magnez, żelazo i wapń. Soczewica zielona korzystnie wpływa na układ krwionośny i serce. Zachowuje swój kształt po ugotowaniu, dlatego idealnie nadaje się do sałatek, farszów, past kanapkowych.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 400 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% soczewica zielona |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kanada |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 346 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1464 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: