Melvit Otręby owsiane 200g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5906827012941
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 250286
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Otręby owsiane Melvit stanowią istotną część diety ze względu na wysoką zawartość błonnika, białka oraz cennych dla organizmu nienasyconych kwasów tłuszczowych, obniżających poziom cholesterolu we krwi. Są idealnym dodatkiem do mleka, jogurtu,
Parametry produktu
| Typ | Zwykłe |
|---|---|
| Rodzaj | Otręby |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | (original) |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | 100% otręby owsiane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Do 24h warunki otoczenia. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Używać jako dodatek do wypieku ciast, chleba, makaronów. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Wymaga obróbki termicznej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 55 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1536 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 230 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach swoisty, niedopuszczalne stęchły lub inny i nieswoisty. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: