Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 869778_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mąka kokosowa jest bezglutenowa dlatego jest chętnie wykorzystywana do różnego typu tzw. FIT deserów.
Mąka kokosowa zawiera bardzo dużo błonnika i białka, a niewiele węglowodanów, dlatego znajduje zastosowanie w dietach diabetyków i osób odchudzających się.
Jej regularne spożywanie przyczynia się do obniżenia poziomu cukru we krwi oraz niesie wiele korzyści zdrowotnych.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1 kg |
|---|---|
| Składniki | Mąka kokosowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 672 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1445 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: