Melissa Primo Gusto Gnocchi włoskie kopytka ziemniaczane 500g
Wystaw opinię o produkcie
Gnocchi di Patate to włoskie kluseczki ziemniaczane, które charakteryzują się malutkimi rowkami, w których przy podaniu zbiera się sos. Specjalnie przygotowany produkt gotowy w jedynie 2 minuty!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 966952
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gnocchi di Patate to włoskie kluseczki ziemniaczane, które charakteryzują się malutkimi rowkami, w których przy podaniu zbiera się sos. Specjalnie przygotowany produkt gotowy w jedynie 2 minuty!
Parametry produktu
| Rodzaj | Z pszenicy durum |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Pure ziemniaczane 80%{woda, płatki ziemniaczane (ziemniaki, emulgatory: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromaty)], mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka ryżowa, sól, przyprawy, regulator kwasowości: kwas mlekowy, substancja konserwująca,: sorbinian potasu. Może zawierać soję. |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Atlanta A.M. Sp z o.o. Ulica i numer: Annopol 4A Kod pocztowy i miasto: 03-236 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Oryginalne włoskie kopytka ziemniaczane |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 641 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: