Meelania Ser kozi porcja ok 200g FRESH PACK
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 953349
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
PORCJA SERA KOZIEGO – MEELANIA 200 g
KRAJ POCHODZENIA: Niderlandy | MLEKO: kozie pasteryzowane
W mleku kozim kuleczki tłuszczowe są dużo mniejsze niż w mleku krowim, dlatego produkty kozie są lepiej trawione i przyswajalne przez organizm. W związku z tym produkt dedykowany jest wszystkim grupom konsumenckim. Idealnie sprawdzi się jako drugi posiłek dla dzieci, do sałatki dla osób odchudzających się jak również dodatek do pełnowartościowego obiadu dla osób z problemami alergicznymi.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Holenderski |
| Forma | Kostka |
| Smak | Delikatny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko kozie, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,200 - 0,201 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania, Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1598 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: