'Matylda Muller Riesling white semi dry 0,75L
Wystaw opinię o produkcie
Białe półwytrawne wino, które urzeka swoją elegancją i delikatnością. Subtelny zapach zielonych owoców znakomicie współgra z nutami mineralnymi. Bardzo uniwersalne wino które świetnie sprawdzi się jako aperitif, bądź dodatek do lekkich dań.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 828230
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Riesling |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mołdawia |
| Pojemność | 0,75 l (dm?) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Mołdawia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Region pochodzenia | Gagauzja |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PLATINUM WINES Sp. z o.o.Ulica i numer: Wołodyjowskiego 70/1 70/1Kod pocztowy i miasto: 02-724 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 600 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: