Master Cook Polska Przyprawa do ryb 500g
Wystaw opinię o produkcie
Ale Przyprawa to unikalna kompozycja na bazie ziół i przypraw, polecana do dań rybnych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 627297
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ale Przyprawa to unikalna kompozycja na bazie ziół i przypraw, polecana do dań rybnych.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | wzbogaca smak i aromat ryb smażonych, pieczonych, gotowanych oraz z rusztu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Sól, czosnek granulowany, gorczyca, cukier, cebula, papryka, kwasek cytrynowy, marchew, kurkuma, curry, bazylia, kolendra ogrodowa, pietruszka zielona, koper włoski, pieprz czarny, kozieradka, pieprz czerwony, pieprz zielony produkt może zawierać śladowe ilości gorczycy, selera, mleka (łącznie z laktozą), jaj, soi i glutenu. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Master Cook Polska Sp.z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Al. Wojska Polskiego 42 B Kod pocztowy i miasto: 05-800 Pruszków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 99 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 15,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 15,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: