Master Cook Polska Pieprz biały mielony 200g
Wystaw opinię o produkcie
Ale Pieprz biały mielony ma subtelniejszy smak niż pieprz czarny i charakteryzuje się intensywnym zapachem. Dlatego też jest idealną przyprawą do białych mięs, sosów, pasztetów i dań rybnych. Dodawany pod koniec przyrządzania potraw wzmacnia również smak sałatek, dań warzywnych, podrobów oraz jajek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 432229
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ale Pieprz biały mielony ma subtelniejszy smak niż pieprz czarny i charakteryzuje się intensywnym zapachem. Dlatego też jest idealną przyprawą do białych mięs, sosów, pasztetów i dań rybnych. Dodawany pod koniec przyrządzania potraw wzmacnia również smak sałatek, dań warzywnych, podrobów oraz jajek.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Pieprz biały |
| Przeznaczenie | Do potraw z mięs, ryb, drobiu, wątróbki, dań wegetariańskich i potraw z nabiału, dressingów do sałatek. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Pieprz biały mielony produkt może zawierać śladowe ilości gorczycy, selera, mleka (łącznie z laktozą), jaj, soi i glutenu. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indonezja |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Master Cook Polska Sp.z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Al. Wojska Polskiego 42 B Kod pocztowy i miasto: 05-800 Pruszków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 296 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1239 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10,4 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 42,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: