Masło Kerrygold solone 200g
Wystaw opinię o produkcie
Kerrygold Masło Solone, irlandzkie masło lekko solone to prawdziwe masło zawierające 8% tłuszczu. Wyróżnia je złotożółta barwa i całkowity brak sztucznych dodatków.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 636001
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kerrygold Masło Solone, irlandzkie masło lekko solone to prawdziwe masło zawierające 80% tłuszczu. Wyróżnia je złotożółta barwa i całkowity brak sztucznych dodatków.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Masło |
| Składniki | masło śmietankowe, sól 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 80 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granlan sp. zo.o. Ulica i numer: Chwaszczyńska 200 B Kod pocztowy i miasto: 81-571 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 928 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 748 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3076 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 54 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 81 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: