Masło Ekstra Bieluch 82% tłuszczu 200g
Wystaw opinię o produkcie
Masło Ekstra Bieluch zawiera 82% tłuszczu, produkowane jest wyłącznie z najwyższej jakości słodkiej śmietanki to plasuje je w czołówce tego rodzaju produktów w Polsce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 760977
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Masło Ekstra Bieluch
Masło Ekstra Bieluch zawiera 82% tłuszczu, produkowane jest wyłącznie z najwyższej jakości słodkiej śmietanki to plasuje je w czołówce tego rodzaju produktów w Polsce.
Masło Ekstra Bieluch jest najlepiej przyswajalnym tłuszczem zwierzęcym i do tego jest łatwostrawne. Kolejną jego zaletą jest to, że nie zawiera żadnych dodatków.
W maśle Ekstra Bieluch znajdują się duże ilości łatwo przyswajalnych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach m.in.: A, D i E. Jest przy tym niezastąpionym źródłem węglowodanów, białka i soli mineralnych.
Masło zalecane jest przede wszystkim dzieciom i osobom starszym Związane jest to z występującymi w maśle witaminami oraz brakiem izomerów kwasów tłuszczowych. Masło polecane jest też kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym.
Masło Ekstra Bieluch ma świeży śmietankowy zapach i smak dzięki wysokiej jakości surowca pochodzącego z najczystszego i najbardziej nasłonecznionego regionu polski
Nawet zwykła kanapka czy domowe wypieki ogromnie zyskają dzięki dodatkowi masła Ekstra Bieluch. Jego maślany aromat są niezastąpione przy pieczeniu kruchego ciasta czy maślanych bułeczek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | masło |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, kultury maślarskie, |
| Zawartość tłuszczu | 82 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie Ulica i numer: Chemiczna 4 Kod pocztowy i miasto: 22-100 Chełm PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 33 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 743 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3056 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 54 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: