Maślanka Milko 330ml
Wystaw opinię o produkcie
MLE_MILK_MASL_NATUR_0,4L
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 76599
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Maślanka w kartoniku
Parametry produktu
| Rodzaj | Maślanka |
|---|---|
| Typ | , Pitny |
| Smak | |
| Składniki | Maslanka, mleko, zywe kultury bakterii mlekowych. |
| Zawartość tłuszczu | 1,5 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Pojemność | 330 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w Grajewie Ulica i numer: ul. Elewatorska 13 Kod pocztowy i miasto: 19-203 Grajewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 200 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 330 kJ |
| Wielkość porcji | 165 ml |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: