Maselnica szklana Glossy Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 255298
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Maselniczka chroni masło przed zepsuciem i szybkim roztopieniem, zachowując jego wszystkie walory smakowe i estetyczne.Gładką, higieniczną szklaną powierzchnię maselnicy z łatwością utrzymasz w czystości.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Kształt | Prostokątny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 250 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Maselnica |
| Wymiary (SxWxG) | 10,5 x 10,5 x 17 cm |
| Zawartość zestawu | masellnica z pokrywką |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: