Mascarpone epiu 500g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 884655-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Oryginalny włoski ser deserowy o mocno kremowej konsystencji. Doskonały do sporządzenia oryginalnego włoskiego deseru Tiramisu, idealny do przyrządzania deserów, ciast, kremów i lodów, a także sosów zamiast śmietany. Produkowany jest z mleka krowiego pasteryzowanego. Zawiera 80% tłuszczu w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mascarpone |
| Składniki | śmietana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Wyprodukowano z pasteryzowanego mleka. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 355 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1463 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35,5 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: