Marocco kieliszek 45 ml Horeca Polska
Wystaw opinię o produkcie
Kieliszek do wódki o pojemności 45 ml.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 814247
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 45 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: KALLDERA Sp. z o.o.Ulica i numer: Srokowskiego 31Kod pocztowy i miasto: 41-300 Dąbrowa Górnicza PL |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 4 x 8,5 x 4 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: