Marmolada wieloowocowa 600g Jamar
Wystaw opinię o produkcie
Marmolada twarda z owoców mieszanych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 582152
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Marmolada twarda z owoców mieszanych
Parametry produktu
| Składniki | owoce mieszane(jabłka, aronie, czarne porzeczki, śliwki, truskawki), syrop glukozowo- fruktozowy, cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ZPS Jamar Szczepaniak sp.j. Ulica i numer: Albertów 69 Kod pocztowy i miasto: 42-165 Lipie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 253 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1075 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 0 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 0 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0 mg/100g |
| Magnez | 0 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0 %RWS |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 0 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 0 %RWS |
| Potas | 0 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 0 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 0 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 0 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 0 %RWS |
| Cynk | 0 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 0 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 0 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 0 %RWS |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina A | 0 μg/100g |
| Witamina D | 0 μg/100g |
| Witamina E | 0 mg/100g |
| Witamina K | 0 μg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Witamina B12 | 0 μg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 μg/100g |
| Chlor | 0 mg/100g |
| Fluor | 0 mg/100g |
| Selen | 0 μg/100g |
| Chrom | 0 μg/100g |
| Molibden | 0 μg/100g |
| Jod | 0 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 0 %RWS |
| Niacyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Biotyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Chlor (%RWS) | 0 %RWS |
| Fluor (%RWS) | 0 %RWS |
| Selen (%RWS) | 0 %RWS |
| Molibden (%RWS) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: