Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 323338_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Groszek ptysiowy, czyli złociste parzone ciasto uformowane w niewielkie kuleczki bez dodatku cukrów. Są idealnym dodatkiem do zup i kremów. Chrupiąca otoczka sprawdzi się także jako dodatek do wytrawnych sałatek. Są źródłem cennego białka. Produkt wyróżnia znak Poznaj Dobra Żywność, co oznacza, że spełnia kryteria, opracowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | jaja, mąka pszenna, olej rzepakowy, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w opakowaniu zamkniętm w suchym i przewiewnym pomieszczeniu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 511 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2132 kJ |
| Wielkość porcji | 8 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 0,92 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: