Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8411555100572
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Wykwintne, ekologiczne małże, selekcjonowane według pochodzenia. Ugotowane na parze i połączone z oryginalnym przepisem na marynatę przygotowaną z ekologicznych składników.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
małże*, oliwa z oliwek*, ocet z jabłek*, sól, przyprawy*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
SKORUPIAKI
Informacje o produkcie
Marka: CABO DE PENAS
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,17 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 998/240 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 19.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.3 g |
| Węglowodany | 3.2 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 13.7 g |
| Sól | 1.9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: