Malwa Sunny Garden Herbatka ziołowo-owocowa Imbir&cytryna 20 torebek 40 g (20x2 g)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 36258
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbaty z pasją
Sunny Garden
To linia herbat pełnych inspiracji natury i spełnionych marzeń. Unikalne kompozycje smakowe nadają każdej herbatce tajemniczy, indywidualny charakter, tworząc niezapomniany klimat magicznego ogrodu. Pozwól, by bogaty aromat i niepowtarzalny smak naszych herbat sprawił wiele przyjemności i umilił każdą Twoją chwilę.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa, Owocowa |
| Smak | cytrynowy, Imbirowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Kłącze imbiru 24%, owoc jabłka, rooibos - liście czerwonokrzewu afrykańskiego (aspalathus linearis), skórka cytryny 8%, owoc dzikiej róży, trawa cytrynowa, korzeń cykorii prażonej, kwiatostan lipy, liść jeżyny 4%, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, korzeń lukrecji. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malwa tea wojciech fabisiak ulica i numer: dworcowa 30e kod pocztowy i miasto: 66-433 lubiszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 8 - 10 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Umieścić 1 torebkę w filiżance, zalać wrzącą wodą (200 ml), filiżankę przykryć. aby uzyskać głęboki, wyrazisty smak i aromat herbatki, należy zaparzać 8-10 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 14 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: