Malwa Sekret Natury Zestaw 6 herbat owocowych 30 torebek (30x2g) 60g
Wystaw opinię o produkcie
SELGROS_EAN_5902781001182
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 550218
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbaty z pasją
Premium
Owocowy ogród
Finezja dobrego smaku
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 30 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Żurawinowy, Czarna porzeczka, Aronia, Dzika róża, Owoce leśne, Malinowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Żurawina, herbatka owocowa aromatyzowana (5 torebek x 2g) składniki: owoc żurawiny 32%, kwiat hibiskusa, owoc jabłka, owoc porzeczki czerwonej, owoc porzeczki czarnej, aromaty, korzeń lukrecji. czarna porzeczka, herbatka owocowa aromatyzowana (5 torebek x 2g) składniki: owoc porzeczki czarnej 58%, kwiat hibiskusa, liść porzeczki czarnej 3%, aromat. aronia, herbatka owocowa aromatyzowana (5 torebek x 2g) składniki: owoc aronii 60%, kwiat hibiskusa, aromat, owoc bzu czarnego. owoc róży, herbatka owocowa (5 torebek x 2g) składniki: owoc dzikiej róży 55%, kwiar hibiskusa 25%, owoc jabłka, owoc bzu czarnego. leśna, herbatka owocowa aromatyzowana (5 torebek x 2g) składniki: kwiat hibiskusa 46%, owoc aronii 26%, owoc dzikiej róży 5,6%, owoc maliny 4%, owoc bzu czarnego, owoc porzeczki czarnej, owoc głogu 4%, liść jeżyny, aromaty, owoc jagody 1%, korzeń lukrecji, owoc jeżyny 0,6%. malina, herbatka owocowa aromatyzowana (5 torebek x 2g) składniki: owoc maliny 51%, kwiat hibiskusa, owoc jabłka, owoc bzu czarnego, aromaty, owoc dzikiej róży, liść maliny 2%, korzeń lukrecji. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MALWA TEA Wojciech Fabisiak Ulica i numer: Dworcowa 30E Kod pocztowy i miasto: 66-433 Lubiszyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | powyżej 9 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | umieścić 1 torebkę w filiżance, zalać wrzącą wodą (200 ml), filiżankę przykryć. Aby uzyskać głęboki, wyrazisty smak i aromat herbatki, należy zaparzać 8-10 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: