Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 843039
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Śmietana 12% 200g bez laktozy to wysokotłuszczowy , kwaśny i aromatyczny produkt o gęstej , zawiesistej konsystencji. Przeznaczony do bezpośredniego spożycia , może stanowić dodatek do sałatek ,sosów, zup, ciast i deserów. Dodawana do gorących potraw wymaga hartowania . Produkt przeznaczony dla wszystkich sektorów rynku konsumenckiego z wyjątkiem osób uczulonych na białka mleka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 12 % |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | Śmietana przeznaczona jest do bezpośredniego spożycia , może stanowić dodatek do zup, sosów, sałatek, ciast i deserów. |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana , enzym : laktaza , bakterie fermentacji mlekowej, w tym Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: warszawska 41 kod pocztowy i miasto: 82-100 nowy dwór gdański pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 134 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 556 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: