Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8007290335005
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny makaron pełnoziarnisty spaghetti wyprodukowany w 100% z włoskiej pszenicy durum
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
100% mąka pełnoziarnista z pszenicy durum BIO
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
GLUTEN
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1487/352 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry | 3.4 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 11.5 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: