Makaron ryżowy 5 mm 400g Farmer
Wystaw opinię o produkcie
Makaron ryżowy jest to produkt powstający tylko i wyłącznie z dwóch składników - mąki ryżowej oraz wody. Produkt ten jest podstawowym składnikiem potraw kuchni tajskiej i chińskiej, ale można go spotkać w wielu rejonach Azji. Występuje w wielu odmianach od cienkich nitek Vermicelli do grubych wstążek mających szerokość 10 mm. Makaron ryżowy jest lekkostrawny, dlatego też jest wyśmienitym produktem dla osób mających nadwagę bądź będących na diecie lub mających problemy żołądkowe. Warto również wspomnieć, że makaron ryżowy jest produktem w 100% bezglutenowym!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 220284
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Makaron ryżowy jest to produkt powstający tylko i wyłącznie z dwóch składników - mąki ryżowej oraz wody. Produkt ten jest podstawowym składnikiem potraw kuchni tajskiej i chińskiej, ale można go spotkać w wielu rejonach Azji. Występuje w wielu odmianach od cienkich nitek Vermicelli do grubych wstążek mających szerokość 10 mm. Makaron ryżowy jest lekkostrawny, dlatego też jest wyśmienitym produktem dla osób mających nadwagę bądź będących na diecie lub mających problemy żołądkowe. Warto również wspomnieć, że makaron ryżowy jest produktem w 100% bezglutenowym!
Parametry produktu
| Typ | Ryżowy |
|---|---|
| Rodzaj | Wstążki, Nitki |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | mąka ryżowa 90%, woda |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: KK Polska sp z o.o. Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51 Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Makaron zalewamy wrzątkiem na czas 3-5 minut (w zależności od preferowanej twardości makaronu) i odcedzamy. GOTOWE! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 80 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1514 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1514 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: