Makaron orkiszowy nitka BIO 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901902008956
Opis produktu
Opinie o produkcie
Ekologiczny makaron orkiszowy Bartolini w formie delikatnej nitki to klasyka w zdrowym wydaniu. Wytwarzany z najwyższej jakości orkiszu, zachowuje naturalny smak zboża i wysoką wartość odżywczą.
Doskonały do zup, lekkich sosów i tradycyjnych dań rodzinnych. Naturalny, pożywny i pełen smaku – prosto z natury.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym
Składniki
100% ekologiczna mąka orkiszowa typ 500, przyprawa kurkuma
Alergeny
JAJA,PSZENICA
Informacje o produkcie
Marka: BARTOLINI
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,256 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1472kJ/347kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 71 g |
| Cukry | 2.7 g |
| Błonnik | 6.5 g |
| Białko | 9.9 g |
| Sól | 0.01 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: