Makaron alfabet 5kg Mediteranea ALPHABETS
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 132295
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jest on idealny, by zachęcić nasze pociechy do jedzenia zup czy sałatek. Oryginalny kształt zainteresuje nawet największych niejadków, do spróbowania przygotowanego posiłku. Dodatkowym plusem jest niewielki rozmiar z którym z łatwością poradzą sobie nawet najmłodsi. Stosowany jest do zup, sałatek warzywnych w śródziemnomorskim stylu, lub do szybkich zapiekanek.
Parametry produktu
| Typ | Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Literki |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Składniki | Semolina z pszenicy durum, woda |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Waga jednostkowa brutto | 5,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1507 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 73,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: