Makaron Tacconelli (Łazanki Falowane) Knorr Professional 3kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 738943
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Łazanki w nowej odsłonie – falowane, o idealnej strukturze i wyrazistym kształcie. Dzięki swojej formie są nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Idealne do dań jednogarnkowych, klasycznych łazanek z kapustą i grzybami, warzywami, mięsem czy tofu. Włoski makaron ze 100% najwyższej jakości pszenicy durum. Nadaje się do gotowania dwuetapowego („double cooking") i podgrzewania. Idealne do dań na wynos jak i dowóz.
Parametry produktu
| Typ | Pszenny |
|---|---|
| Rodzaj | Kolanka |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Składniki | Mąka semolina z pszenicy durum (100%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 3,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Łazanki w nowej odsłonie – falowane, o idealnej strukturze i wyrazistym kształcie. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Tradycyjne gotowanie: dodaj makaron do garnka z lekko osoloną wrzącą wodą (1 kg makaronu w 10 l wody). gotuj przez 8 minut lub do momentu, aż makaron będzie al dente. mieszaj od czasu do czasu. odcedź makaron i podawaj. podwójne gotowanie: gotuj makaron w lekko osolonej wodzie przez 6 minut. odcedź makaron, opłucz zimną wodą i wymieszaj z 20 g oleju. przechowuj w lodówce przez co najmniej 2 godziny. podgrzej makaron we wrzącej wodzie przez 40 sekund lub w piecu konwekcyjno-parowym w temperaturze 100 °c przez 2 minuty. produkt stabilny w bemarze. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1460 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość błonnika | 3,2 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: