Makaron Ryżowy Muszelki 200g TAO TAO
Wystaw opinię o produkcie
Makaron ryżowy muszelki TaoTao to produkt BEZGLUTENOWY, który powstaje wyłącznie z składników.
Makaron ryżowy muszelki TaoTao pasuje do orientalnych potraw oraz komponuje się z popularnymi europejskimi daniami, sałatkami i zupami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 638227
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Makaron ryżowy muszelki TaoTao to produkt BEZGLUTENOWY, który powstaje wyłącznie z składników.
Makaron ryżowy muszelki TaoTao pasuje do orientalnych potraw oraz komponuje się z popularnymi europejskimi daniami, sałatkami i zupami.
Parametry produktu
| Typ | Ryżowy |
|---|---|
| Rodzaj | Muszelki |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Składniki: ryż (85%), skrobia kukurydziana, skrobia z tapioki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | HALAL |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TAN-VIET International S.A. Ulica i numer: Marco Polo 9 9 Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | chronić przed słońcem |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1501 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 81,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: