Makaron KONJAC rice shirataki BEZGL. 200 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901549275049
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Makaron Shirataki Rice Diet Food to makaron, który nie zawiera GLUTENu, laktozy, cukru, SOJA. Ma niewielką ilość kalorii, za to zawiera dużo błonnika. To doskonały substytut ryżu lub makaronu. Polecany dla osób dbających o szczupłą sylwetkę. Makaron Konjac Shirataki Diet Rice może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę i celiakię oraz nietolerujące laktozy i pszenicy. Produkowany jest z rośliny konjac glucomannan. Jest szybki w przygotowaniu i niezwykle smaczny.
Warunki przechowywania
przechowywać w temp.5-28 sstopni
Składniki
konjac glucomannan, woda, wodorotlenek wapnia
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 1.1 g |
| Cukry | 0.2 g |
| Błonnik | 1.8 g |
| Białko | 0.3 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: