Makaron KONJAC Shirataki Fettucine suchy BIO 80 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903933645414
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Ekologiczny Suchy Makaron Konjac to doskonały wybór dla miłośników makaronu, którzy pragną zmniejszyć kaloryczność swojej diety. Suchy Makaron Konjac nie zawiera cukru, tłuszczu, glutenu ani innych alergenów, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób z różnymi wymaganiami dietetycznymi. Jego neutralny smak sprawia, że świetnie komponuje się z każdą potrawą, chłonąc jej aromat i smak.
Niskokaloryczne właściwości makaronu wynikają z jego składu – w 45% składa się z ekologocznej mąki Konjac, pozyskiwanej z bulwy rośliny Konjac (Amorphophallus konjac). Produkt jest chętnie wybierany przez sportowców, osoby na diecie keto, oraz osoby z nietolerancją glutenu. Dzięki swojej neutralności smakowej, Suchy Makaron Konjac znajduje swoje miejsce również w wielu tradycyjnych kuchniach na całym świecie.. Wrzuć makaron do wrzątku i gotuj przez 10-15 min. Następnie przepłucz go czystą wodą i dodaj przyprawy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym. zacienionym i chłodnym miejscu.
Składniki
ekologiczna mąka konjac (45%), ekologiczna mąza z tapioki, woda
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 251 kJ / 60 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 3.8 g |
| Białko | 0.1 g |
| Sól | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: