Makaron Goliard Lane Kluski 400 g
Wystaw opinię o produkcie
Lane Kluski 400g makaron 4 jajeczny wyprodukowany z najlepszej mąki semoliny z pszenicy durum
Jest to makaron który posiada najlepsze cechy makaronu domowego charakteryzujący się nieregularnym kształtem oraz szorstką powierzchnia. Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju sosów, gulaszów, zup czy zapiekanek. Wyśmienicie nadaje się również jako dodatek do mlecznej zupy. Makaron ten można podgrzewać kilka razy a dzięki swoim walorom nigdy się nie rozgotuje.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 512149
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Lane Kluski 400g makaron 4 jajeczny wyprodukowany z najlepszej mąki semoliny z pszenicy durum
Jest to makaron który posiada najlepsze cechy makaronu domowego charakteryzujący się nieregularnym kształtem oraz szorstką powierzchnia. Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju sosów, gulaszów, zup czy zapiekanek. Wyśmienicie nadaje się również jako dodatek do mlecznej zupy. Makaron ten można podgrzewać kilka razy a dzięki swoim walorom nigdy się nie rozgotuje.
Parametry produktu
| Typ | Jajeczny |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Semolina z pszenicy durum,mąka z pszenicy zwyczajnej,masa jajowa pasteryzowana 16,6% (odpowiada proporcji 4 jaj na1kg mąki). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOLIARD SP. Z O.O. Ulica i numer: DŁUGA 6 Kod pocztowy i miasto: 42-290 ŁOJKI PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | gotować 10-12 min. w lekko osolonej wodzie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1546 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: