Makaron Bartolini z czerwonej soczewicy 250g świderek nr 2
Wystaw opinię o produkcie
BAGPOL_IX_5901902001971
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 694151
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Bogaty w białko makaron wyrabiany w 100% z czerwonej soczewicy. Świetnie smakuje i jest źródłem witaminy B1, kwasu foliowego i składników mineralnych takich jak mangan, miedź czy żelazo. Doskonały zamiennik zwykłego makaronu, zarówno w sałatkach, jak i w zupach, gulaszach, zapiekankach czy w połączeniu z sosami - szczególnie tymi, które tworzysz z dodatkiem fasoli, kiełbas czy czerwonego mięsa. Przepisy na www.bartolini.com.pl i na naszym profilu na facebooku
Parametry produktu
| Typ | Smakowy |
|---|---|
| Rodzaj | Fusilli |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | mąka z soczewicy czerwonej |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.H. Tabit Sp. z o.o. Ulica i numer: Kołłątaja 44 Kod pocztowy i miasto: 05-402 Otwock PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Doskonały zamiennik zwykłego makaronu, zarówno w sałatkach, jak i w zupach, gulaszach, zapiekankach czy w połączeniu z sosami - szczególnie tymi, które tworzysz z dodatkiem fasoli, kiełbas czy czerwonego mięsa. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem gotować od 5 do 8 minut w zależności od formy makaronu (100g makaronu na 1 litr osolonej wody). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1477 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 348 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Mangan | 0,47 mg/100g |
|---|---|
| Miedź | 0,43 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 40 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,18 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 61,3 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 31 %RWS |
| Żelazo | 3,7 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 26 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: