Makaron Bartolini Eko Żytni 250g gniazda nr 4 (tagliatelle)
Wystaw opinię o produkcie
Bogaty w błonnik makaron wyrabiany w 100% z mąki żytniej i składniki mineralne makaron. Jest źródłem składników mineralnych takich jak mangan czy fosfor. Doskonały zamiennik zwykłego makaronu, zarówno w daniach obiadowych, jak i w zupach, gulaszach, sałatkach, czy w połączeniu z sosami szczególnie tymi, które tworzysz z dodatkiem grzybów, pieczonych warzyw, świeżych ziół, śmietanowych sosów czy chudego mięsa. Przepisy na www.bartolini.com.pl oraz na naszym profilu na facebooku
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 21874
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Bogaty w błonnik makaron wyrabiany w 100% z mąki żytniej i składniki mineralne makaron. Jest źródłem składników mineralnych takich jak mangan czy fosfor. Doskonały zamiennik zwykłego makaronu, zarówno w daniach obiadowych, jak i w zupach, gulaszach, sałatkach, czy w połączeniu z sosami szczególnie tymi, które tworzysz z dodatkiem grzybów, pieczonych warzyw, świeżych ziół, śmietanowych sosów czy chudego mięsa. Przepisy na www.bartolini.com.pl oraz na naszym profilu na facebooku
Parametry produktu
| Typ | Razowy, Z mąki pełnoziarnistej |
|---|---|
| Rodzaj | Gniazda |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Mąka żytnia razowa typ 2000 ( z upraw ekologicznych mielona na kamiennych żarnach). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.H. Tabit Sp. z o.o. Ulica i numer: Kołłątaja 44 Kod pocztowy i miasto: 05-402 Otwock PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Doskonały zamiennik zwykłego makaronu, zarówno w daniach obiadowych, jak i w zupach, gulaszach, sałatkach, czy w połączeniu z sosami szczególnie tymi, które tworzysz z dodatkiem grzybów, pieczonych warzyw, świeżych ziół, śmietanowych sosów czy chudego mięsa. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem gotować około 5 min., przelać zimną wodą (100g makaronu na 1 litr osolonej wody). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1420 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 337 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 129 mg/100g |
|---|---|
| Magnez | 1,41 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 70 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 18 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: