Makaron Bartolini Eko Orkiszowy 250g świderek nr 2
Wystaw opinię o produkcie
Makaron z nisko-przetworzonej mąki ekologicznej. Jego ciemna barwa to efekt użycia mąki pełnoziarnistej wytworzonej z zarodka, bielma i łuski orkiszu, dzięki której makaron ten jest doskonałym źródłem błonnika. Uniwersalny kształt i przyjemny smak sprawiają, że jest on doskonałą alternatywą dla pszennych makaronów w praktycznie każdym daniu – zupie, sałatce, zapiekance czy z sosami. Przepisy na www.bartolini.com.pl oraz na naszym profilu na facebooku
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 277832
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Makaron z nisko-przetworzonej mąki ekologicznej. Jego ciemna barwa to efekt użycia mąki pełnoziarnistej wytworzonej z zarodka, bielma i łuski orkiszu, dzięki której makaron ten jest doskonałym źródłem błonnika. Uniwersalny kształt i przyjemny smak sprawiają, że jest on doskonałą alternatywą dla pszennych makaronów w praktycznie każdym daniu – zupie, sałatce, zapiekance czy z sosami. Przepisy na www.bartolini.com.pl oraz na naszym profilu na facebooku
Parametry produktu
| Typ | Orkiszowy |
|---|---|
| Rodzaj | Fusilli |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | mąka orkiszowa razowa typ 2000 (z upraw ekologicznych). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.H. Tabit Sp. z o.o. Ulica i numer: Kołłątaja 44 Kod pocztowy i miasto: 05-402 Otwock PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Uniwersalny kształt i przyjemny smak sprawiają, że jest on doskonałą alternatywą dla pszennych makaronów w praktycznie każdym daniu – zupie, sałatce, zapiekance czy z sosami. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem gotować 7 minut, al dente 6 minuty, (100g makaronu na 1 litr osolonej wody). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 668 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2,5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: