Makaron Bartolini Eko 2jaj Durum 250g krajanka cienka X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 177917_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Makaron wyrabiany wyłącznie z certyfikowanych surowców rolnictwa ekologicznego. Jego lekko chropowata powierzchnia pozwalająca na idealne absorbowanie składników dania, to zasługa specjalnych metod wytwarzania i suszenia. Nie zawiera masy jajowej, proszku jajecznego ani kurkumy. Jego słoneczna, barwa, to zasługa prostej, domowej receptury – tylko mąka, woda i świeże jaja z polskich ferm wybijane przez nas każdego dnia.
Parametry produktu
| Typ | Jajeczny, Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Nitki |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Semolina ekologiczna (mąka z pszenicy durum), jaja świeże ekologiczne 9%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.H. Tabit Sp. z o.o. Ulica i numer: Kołłątaja 44 Kod pocztowy i miasto: 05-402 Otwock PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Idealny do zup typu rosół, pomidorowa. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem gotować 4-5 minut, nie hartować (100g makaronu na 1 litr osolonej wody). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1569 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 370 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: