Makaron Bartolini Durum 300g gniazda nr 3 z algami morskimi
Wystaw opinię o produkcie
Makaron wytwarzany wyłącznie z składników: mąki z pszenicy durum nadającej mu doskonałą sprężystość, oraz spiruliny uchodzącej za doskonałe źródło białka czy beta-karotenu. Makaron z dodatkiem alg charakteryzuje się przyjemnym, morskim smakiem. Znakomicie podkreśla aromat dań przyrządzonych z użyciem ryb lub owoców morza, w tym przede wszystkim krewetek, uatrakcyjniając przy tym wizualny aspekt spożywanego posiłku. Przepisy na www.bartolini.com.pl oraz na naszym profilu na facebooku
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 351963
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Makaron wytwarzany wyłącznie z składników: mąki z pszenicy durum nadającej mu doskonałą sprężystość, oraz spiruliny uchodzącej za doskonałe źródło białka czy beta-karotenu. Makaron z dodatkiem alg charakteryzuje się przyjemnym, morskim smakiem. Znakomicie podkreśla aromat dań przyrządzonych z użyciem ryb lub owoców morza, w tym przede wszystkim krewetek, uatrakcyjniając przy tym wizualny aspekt spożywanego posiłku. Przepisy na www.bartolini.com.pl oraz na naszym profilu na facebooku
Parametry produktu
| Typ | Z dodatkami, Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Semolina (mąka z pszenicy durum), algi morksie (spirulina) 3%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.H. Tabit Sp. z o.o. Ulica i numer: Kołłątaja 44 Kod pocztowy i miasto: 05-402 Otwock PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Znakomicie podkreśla aromat dań przyrządzonych z użyciem ryb lub owoców morza, w tym przede wszystkim krewetek, uatrakcyjniając przy tym wizualny aspekt spożywanego posiłku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem gotować 8 minut, al dente 6 minut, nie hartować (100g makaronu na 1 litr osolonej wody). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 740 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: