Opis szczegółowy
Maka Basia z pszenicy orkisz T 450 tortowa 0,9 kg
Parametry produktu
| Typ | 450 |
| Rodzaj | Orkiszowa |
| Zawartość netto | 900 g |
| Składniki | Mąka z pszenicy orkisz 100 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GoodMills Polska sp. z o.o.
Ulica i numer: ul. Diamentowa 2
Kod pocztowy i miasto: 47-341 Stradunia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 352 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1498 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14,5 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 66,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 9 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E | 3,0 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 135,4 μg/100g |
Inne informacje o zawartości