Mąka konopna 250 g Konopie w kuchni
Wystaw opinię o produkcie
Mąka konopna 25 g dobrekonopie.pl
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 315251
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mąka konopna 250 g dobrekonopie.pl
Parametry produktu
| Zawartość netto | 250 g |
|---|---|
| Składniki | 100% nasiona konopi siewnych (cannabis sativa l.). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Źródło białka | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: general hemp marketing sp. z o.o. ulica i numer: f.kościelniaka 26a kod pocztowy i miasto: 41-409 mysłowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 286 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1182 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 29,42 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,22 g |
| Cukry | 1,62 g |
| Zawartość węglowodanów | 20,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 59 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: