Mąka Migdałowa do Wypieków Gofrów - Witamina E Zdrowe Tłuszcze 200 g Helcom X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 584582_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mąka migdałowa zawiera wszystkie korzystne dla zdrowia właściwości migdałów - jest niezwykle bogatym źródłem witaminy E, która ma zbawienne działanie na skórę i zapobiega starzeniu się. Mąka migdałowa zawiera dobrze przyswajalne białko roślinne. W kuchni często wykorzystywana jest do wypieku ciast, pieczywa, gofrów, czy pizzy.
Parametry produktu
| Typ | Nie dotyczy |
|---|---|
| Rodzaj | Bezglutenowa |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | 100 % blanszowane migdały |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 644 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2664 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 54 g |
| Cukry | 6,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: