Magnolia Stożek do lodów Contento 14 szt. 60 g
Wystaw opinię o produkcie
Stożek Contento
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 960060
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stożek Contento
Parametry produktu
| Typ | Pszenne |
|---|---|
| Składniki | mąka pszenna, skrobia pszenna, cukier, tłuszcz kokosowy, emulgator: lecytyny (soja); sól, substancje spulchniające: wodorowęglany sodu; substancje przeciwzbrylające: węglany magnezu; barwnik: karmel amoniakalny (E150c). Produkt może zawierać laktozę (z mleka), białka mleka. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 68,6 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MAGNOLIA SP. Z O.O. Ulica i numer: Transportowa 3 Kod pocztowy i miasto: 68-300 Lubsko PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 49 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1650 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150c Karmel amoniakalny |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: