Macallan Classic Cut 52,4 % 0,7L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 570468_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Classic Cut to specjalna, limitowana edycja tworzona co roku przez destylarnię The Macallan. W 2024 roku Steven Bremner z zespołu Whisky Makerów opracował wyjątkową kompozycje whisky wyróżniającą się eleganckim aromatem wanilii oraz marcepana, która po dodaniu odrobiny wody otwiera się bogactwem tropikalnych owoców, w tym słodkim ananasem. Tegoroczna edycja to połącznie klasycznych dla destylarni The Macallan, doskonałych beczek po sherry z dębu europejskiego oraz beczek po bourbonie z dębu amerykańskiego.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Zawartość alkoholu | 52,4 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: