'MOSTRA Muscat Chardonnay Roditis white dry 0,5L
Wystaw opinię o produkcie
Wino powstałe z odmian Chardonnay, Hamburg Muscat i Roditis.
Posiada jasną, cytrynowo-zieloną barwię i piękny aromat cytryny, limonki i brzoskwini. W ustach delikatne, o orzeźwiającej kwasowości.
Dobrze komponuje się z rybami i owocami morza, białym mięsem i słonym serem. Można go pić samodzielnie lub z owocami i orzechami.
Serwować w temperaturze 8 - 10°C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 935895
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Muscat, Chardonnay, Roditis |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Owoce morza, Ryby, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Pojemność | 0,5 l (dm?) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Region pochodzenia | Trikala |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Winnica | K.TSILILIS S.A. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 840 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: