MIĘSO MIELONE Z ŁOPATKI WIEPRZOWEJ, MIĘSNE SPECJAŁY MAP 1 KG
Wystaw opinię o produkcie
Produkt otrzymany z łopatki wieprzowej bez kości ekstra. Rozdrobnione na sicie o średnicy oczek 4,5 mm. Wyprodukowano zgodnie z zatwierdzoną recepturą nr 61. Zawartość procentowa tłuszczu poniżej 30%. Stosunek kolagenu do białka mięsa poniżej 18%.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 194965
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Mięso mielone |
| Klasa | E |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | MIĘSO WIEPRZOWE |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: